Connect with us

Pas shiut të rrëmbyeshëm, qyteti shqiptar ‘pushtohet’ nga tornado (VIDEO)

Latest

Pas shiut të rrëmbyeshëm, qyteti shqiptar ‘pushtohet’ nga tornado (VIDEO)

Prej dy ditësh Kosova është përfshirë nga moti i keq, ku stuhitë e erës dhe shiut kanë shkaktuar mjaft dëme materiale.
Ndërkohë në një video të bërë publike në rrjet, shihet se nga stuhia e erës është krijuar një mini-tornado në qytetin e Lipjanit.

Këto janë pamjet:

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.