Pas sherrit, Top Channel gati të paguajë shifrën marramendëse për Bleonën por ajo i godet sërish (FOTO)

Pas sherrit, Top Channel gati të paguajë shifrën marramendëse për Bleonën por ajo i godet sërish (FOTO)

Bleona dhe sherri me Gent Hazizin ishte kryefjala e ditës së djeshme në showbizin shqiptar. “Mjekër cjap, pordhac, aktor i dështuar”, ishin disa nga fjalët me të cilat Bleona i drejtohej aktorit.
Pak orë më vonë Hazizi kërkoi falje Bleonës me një postim ku e ftonte të shihte shfaqjen e tij.
Por nuk mbaron me kaq!
Sot gazetarja e “Shiko kush luan” ka kontaktuar Bleonën dhe i shkruan se autorja dhe drejtuesja e programit, Luana Vjollca propozon që ajo të vijë për puntatën festive të 1 janarit për të inskensuar një skenë sikur martohet me Flori Mumajesin, per me shume kliko ne reklame dhe video