Oriola Marashi vishet me fustan nusërie dhe “çmend” Eros Grezën, futbollisti bën veprimin e pazakontë

Oriola Marashi vishet me fustan nusërie dhe “çmend” Eros Grezën, futbollisti bën veprimin e pazakontë

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtyypur mbi (Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Oriola Marashi vishet me fustan nusërie dhe “çmend” Eros Grezën, futbollisti bën veprimin e pazakontë.Oriola Marashi dhe Eros Grezda nuk ndalojë së shprehuri publikisht dashurinë që kanë për njëri-tjetrin.Çifti më i përfolur i momentit duket se janë shumë të dashuruar dhe herë pas herë postojnë foto e video së bashku në rrjetet sociale.

Së fundmi, një veprimi pazakontë i futbollistit ka marrë vëmendjen e të gjithëve.Teksa modelja po punon për një set të ri në Cappadocia të Turqisë, ajo publikoi video në rrjetet sociale e veshur me fustan nusërie.Oriola Marashi duket se ia ka “marrë mendjen” Eros Grezdës me fustanin e bardhë, pasi ai e ka postuar në Instagramin e tij.

Futbollisti e shoqëroi videon me këngën “Un amor” të Gipsy King.