Nuk do t’ju besoni syve, kaq shumë është dobësuar Fifi

Nuk do t’ju besoni syve, kaq shumë është dobësuar Fifi

Filloreta Raçi është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ndonëse në moshë të re Fifi u bë një kantautore shumë e suksesshme.

Ajo është shumë e përfolur sidomos në këtë kohën e fundit kur iu nënshtrua një diete që e bëri të humb shumë kilogramë.

E në foton që e ka publikuar së fundi, Fifi duket se është dobësuar edhe më shumë dhe po habit me pamjen.