Nora Istrefi me lëvizje provokuese në fustanin e ngushtë

Nora Istrefi me lëvizje provokuese në fustanin e ngushtë

Nora Istrefi shfaqet në një fustan të ri të dizejnuar nga Valdrin Sahiti dhe duket e mrekullueshme.

Duket se Nora Istrefi i ka ndenjur gati tru.pit të saj gjatë kohës sa ishim në karantinë.

Këngëtarja është shfaqur me forma të mrekullueshme të tru.pit në fustanin super të ngushtë derisa po bënte prova tek miku i saj i mirë, dizajneri Valdrin Sahiti.

Në një video të postuar nga Sahiti në Instagram, Nora shihet duke e provuar e reklamuar fustanin rozë.

Ajo duket bom.bastike derisa lëviz me flokë të lëshuar dhe grim shumë të thjeshtë, teksa ka mbathur një palë sandale elegante me ngjyrë të zezë.