Një bjonde seksi si Kim Kardashian (Foto)

Një bjonde seksi si Kim Kardashian (Foto)

Kim Kardashian ka vazhduar të mahnisë me dukjen e saj.

Një nga femrat më atraktive në botë ka shkëlqyer së fundmi me dukjen e saj.

Ajo së fundmi është bërë një bjonde atraktive dhe për këtë është përkujdesur frizeri i Rita Orës, Chris Appleton.

Në disa imazhe të ndara, Kim shfaqet në veshje provokative si bjonde, në një tjetër ndryshim të saj radikal.

Kim pret që të bëhet nënë sërish me Kanye West, por nga një nënë surrogate.

Kim njihet për eksperimentet e saj teksa vazhdon të jetë e lumtur në relacionin e saj me Kanye West.

 

Bukuroshja me origjinë nga Armenia me sukses drejton një zingjir biznesesh të saj.