Nga varrezat e familjes Jashari, Besarta ua uron Fitër Bajramin

Nga varrezat e familjes Jashari, Besarta ua uron Fitër Bajramin

Besarta Jashari, e bija e heroit legjendar, Hamëz Jashari ka uruar Fitër Bajramin në një mënyrë më ndryshe.

Besarta ka vendosur që urimin e festës së Fitër Bajramit t’a bëj me një fotografi nga varrezat e Jasharëve në Prekaz.

“Urime Filtër Bajramin, ju uroj shëndet, dhe çdo te mirë në familjen tuaj!”, ka shkruar mbi foto Besarta.

Urime Fiter Bajramin, ju uroj shëndet, dhe çdo te mirë në familjen tuaj!

Gepostet von Besarta H. Jashari am Sonntag, 24. Mai 2020