Neuer: Ja pse dështuan Mbappe dhe Neymar

Neuer: Ja pse dështuan Mbappe dhe Neymar

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtyypur mbi (Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Neuer: Ja pse dështuan Mbappe dhe Neymar.Neuer tregon pse dështuan Mbappe dhe Neymar, thotë se Flick “ishte ilaç për Bayernin”.Manuel Neuer, portieri i Bayern Munich, shpreh gjithë gëzimin e tij pas fitores në Champions League.“Vështirë të arrihet ajo që bëmë. Ishte një mbrëmje e jashtëzakonshme, ishin 90 minuta shumë të ngushta, por në fund të fundit merituam fitoren”.

“Kjo është një ëndërr që realizohet! PSG ka disa lojtarë shumë të forte në sulm, mbase ata kishin vështirësi në ndërtimin e lojës sepse ne shtypnim fort dhe ushtronim presing. Ishim më të qetë sepse po luanim ashtu siç donim”.“Paraqitja më e mirë në karrierë? Nuk e di, por kam luajtur vërtet mirë”.

A është fitorja e Flick? “Flick ka merita të mëdha, kemi punuar shumë mirë së bashku. Ai e rindërtoi ekipin, ishte ilaç për ne. E jashtëzakonshme ajo që ai arriti të bëjë”.