Në ditëlindjen e saj, Ariana tregon dashurinë që ka për vjehrrën

Në ditëlindjen e saj, Ariana tregon dashurinë që ka për vjehrrën

Sot në familjen Fejzullahu ka festë.

Gruaja e këngëtarit të njohur Sabri Fejzullahut feston ditëlindjen.

Për këtë ditë të veçantë ajo ka pranuar urime të shumta nga familjarët e saj, duke e uruar me fjalët më të mira.

Urimi që veçohet është nga nusja e saj Ariana, duke treguar respektin dhe dashurinë që ka për vjehrrën.

Me këtë foto, ajo la një mbishkrim të mirë.