Morena zbërthen pantallonat për të treguar të brendshmet

Morena zbërthen pantallonat për të treguar të brendshmet

Këngëtarja së fundi ka zgjedhur të shfaqet joshëse në fotografitë që publikon.

Sapo ka ndarë me ndjekësit imazhin në Instagram e veshur në të brendshme të markës “Gucci”.

Duke ekspozuar linjat e bukura që posedon, Morena tregoi edhe tatuazhet e shumta.

Të brendshmet ngjyrë rozë i ka kombinuar me një palë xhinse, flokët bionde i ka lëshuar dhe ka pozuar.EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe

Ndryshe, Morena është aktive me fotografi të shumta në profilin e saj zyrtar Instagram shpesh realizon fotosesione të ndryshme./EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe