Morena Taraku ngre këmbët lartë në këto fotografi

Morena Taraku ngre këmbët lartë në këto fotografi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku, është ndër më të pëlqyerat në estradën shqiptare.

Ajo në rrjete sociale ndan imazhe dhe video nga më të ndryshmet nga përditshmëria, përfshirë edhe udhëtimet.

Por, edhe fotosesionet nga ana e saj nuk janë të pakta, në të cilat ajo kuron secilin detaj në paraqitje.EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe

Së fundmi, në një postim në rrjetin social Instagram, Morena ka ardhur me disa poza provokuese, duke lënë pak vend për imagjinatë.

E veshur me brendin ndërkombëtar ‘Fendi’, bukuroshja brune është parë me këmbët lartë, teksa ka vënë në pah të pasmet e formësuara.EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe

“Shoqja e ngushtë e Fendi”, ka shkruar ajo në përshkrimin e fotografisë.