Momenti kur pas triumfit në finale, Lopetegui qan si fëmijë

Momenti kur pas triumfit në finale, Lopetegui qan si fëmijë

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtyypur mbi (Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

 

Lopetegui qan si fëmijë pas triumfit n’finale.

Sevilla është kampione e Europa League për sezonin 2019/20.

Trofe që do të thotë shumë për trajnerin Julien Lopetegui, i cili që nga viti 2018 ka pasur momente të mira dhe të këqija në karrierë, sidomos pas shkarkimit nga Real Madridi ende pa nisur mirë sezoni.

Trajneri i Sevillës, i lumtur për këtë triumf dhe titull të parë në karrierë, thjesht s’mund t’i ndalte lotët pas vërshëllimës së fundit të gjyqtarit.