Moderatorja shqiptare mbulohet dhe duket si engjull

Moderatorja shqiptare mbulohet dhe duket si engjull

Dojna Mema ka marrë vëmendje me fotosesionin e fundit.

Moderatorja e njohur shqiptare, Dojna Mema është një ndër personazhet më të dashura për publikun shqiptar, për shkak të energjisë që përçon përmes ekraneve televizive.

Prezantuesja është një përdoruese e rregullt e rrjeteve sociale, dhe së fundmi me fotosesionin e bërë ka marrë vëmendje tek ndjekësit e saj.

Dojna Mema ka publikuar një fotografi ku shihet e mbuluar me shami, dhe mori mijëra pëlqime dhe komente për këtë paraqitje.