Modelja shqiptare nuk pyet për dimër… /Foto

Modelja shqiptare nuk pyet për dimër… /Foto

Është një nga modelet më seksi në vendin tonë dhe mesa duket diçka të tillë ka treguar edhe këtë herë në foton e fundit të publikuar në rrjete sociale.

Bëhet fjalë pikërisht për modelen Dorina Gegiçi, e cila ka publikuar në Instagram një foto në të cilën shfaqet më të brendshme. Më në formë se kurrë ajo na ka treguar asetet e saj, ndërkohë që mesa duket temperaturat e ulëta për të nuk përbëjnë shqetësim.