Connect with us

Modelja shqiptare ngacmon imagjinatën e ndjekësve me pozat provokuese (FOTO)

Latest

Modelja shqiptare ngacmon imagjinatën e ndjekësve me pozat provokuese (FOTO)

Modelja e njohur shqiptare, Angela Martini, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Ajo herë pas here publikon fotografi të ndryshme nga jeta e saj e përditshme, gjersa nuk mungojnë edhe pozat shumë provokuese.

Disa të tilla, modelja shkodrane i publikoi së fundmi për ndjekësit e saj në profilin e “Instagram”-it.

Martini ka pozuar me një veshje të zezë me pelerinë, e cila vinte në pah këmbët e saj atraktive. Duke veshur një palë geta të gjata deri mbi gju, Martini është dukur edhe më provokuese në këto fotografi.

Ajo ka pranuar mijëra pëlqime dhe komente nga ndjekësit e saj, të cilët janë afro 590 mijë në këtë rrjet social.

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.