Milan e ka seriozisht, po e transferon yllin francez

Milan e ka seriozisht, po e transferon yllin francez

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtyypur mbi (Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Milan e ka seriozisht, po e transferon yllin francez.Milani ka bërë një hetim në lidhje me mesfushorin e Lille, Boubakary Soumare.Nuk është sekret që Milani është në treg për përforcime në mesfushë këtë verë pasi Lucas Biglia u largua pasi kontrata e tij skadoi në fund të sezonit të kaluar.

Ndërsa Tiemoue Bakayoko është emri që duket se është më i afërti për t’u bashkuar, një emër tjetër i ri është grumbulluar si një objektiv i mundshëm për Milanin, duke iu bashkuar lidhjeve të tjera si Florentino Luis dhe Marc Roca.

Sipas gazetarit francez Manu Lonjon, Milani janë bashkuar me duetin në Premier League Manchester United dhe Arsenal në bërjen e një hetimi për Soumare, i cili vlerësohet si një talentët francezAS gjithashtu raportoi më herët të hënën se Real Madrid i është bashkuar gjahut për 21-vjeçarin, i cili bëri 20 paraqitje në Ligue 1 për Lille sezonin e kaluar, para pezullimit të ligës për shkak të COVID-19.