Milan brenda 48 orëve do të nënshkruajë me lojtarin e Chelseas

Milan brenda 48 orëve do të nënshkruajë me lojtarin e Chelseas

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtyypur mbi (Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Milan brenda 48 orëve do të nënshkruajë me lojtarin e Chelseas.Milani po lëviz gjithnjë e më shumë për të siguruar përfundimisht rikthimin e Tiemoue Bakayoko nga Chelsea.Lojtari hapatas e ka thënë se dëshiron të kthehet në Milano dhe Chelsea dëshiron të shesë, por në 48 orët e fundit gjërat janë intensifikuar gjithnjë e më shumë.

Sipas asaj që raportohet nga MilanNews, Bakayoko po mbyllet në rikthimin e tij në San Siro, përcjell ORAinfo.Ditët e fundit ka pasur një hapje nga Chelsea për formulën e marrëveshjes, dhe klubi perëndimor i Londrës tani do të pranojë një kredi me mundësi për të blerë ndërsa përpara se ata të donin një shitje të përhershme në këtë dritare.

Kanë arritur konfirmime të mëtutjeshme që sugjerojnë se të dy klubet janë mjaft afër arritjes së një marrëveshje të plotë, dhe vullneti i mesfushorit – i cili dëshiron të kthehet – është shumë i rëndësishëm.