Milaim Zeka denoncon një djalë që ia kërcënoi vajzën

Milaim Zeka denoncon një djalë që ia kërcënoi vajzën

Ish deputeti Milaim Zeka ka denoncuar një person, i cili përmes rrjetit social Facebook, i ka kërcënuar vajzën e tij.

Përmes një postimi në Facebook, Zeka ka publikuar bisedën me personin në fjalë, i cili i ka shkruar “a ma qet qiken me ta therr”.

“A duhet te reagojme si shoqeri?!

A na ka mbete ndonje pike dashurie dhe respekti, te pakten ndaje femijeve?!

Po shteti, a duhet te reagoje?!”, ka shkruar Zeka.

Shihe deri ku shkon çmenduria?!Ky i semuri mental, qe thirret ne emer te Kuranit e te Zotit, shikoni se çfare…

Gepostet von Milaim Zeka am Samstag, 9. Mai 2020