Messi i tërbuar, zbulohet arsyeja

Messi i tërbuar, zbulohet arsyeja

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtyypur mbi (Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

E ardhmja e Lionel Messit ende duket e paqartë dhe e përcaktuar: a do të jetë ende te Barcelona, ​​ashtu siç ka qenë gjithmonë që kur ishte një futbollist profesionist, apo jo?

Disa azhornime mbërrijnë nga gazeta argjentinase Clarin, e cila tregon se si La Pulce wshtw tërbuar pwr faktin se fjalët e tij në bisedën private me Koeman (në të cilën ai zbuloi se ai ndjehej “më shumë jashtw sesa brenda klubit” blaugrana, u bënë publike.

Një qëndrim privat përfundoi në buzët e të gjithëve, gjë që rrezikon të nxisë pasiguri të mëtejshme për një nga lojtarët më të mirë të të gjitha kohërave.