Messi i pakënaqur me atë që i ndodhi pas takimit me Koeman

Messi i pakënaqur me atë që i ndodhi pas takimit me Koeman

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtyypur mbi (Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Lionel Messi thuhet se është i pakënaqur që detajet nga takimi i tij me trajnerin e ri të Barcelonës, Ronald Koeman, janë publikuar.

Mediet në Spanjë të enjten raportuan se Lionel Messi i ka bërë me dije trajnerit të ri të Barcelonës se më shumë e sheh veten jashtë sesa brenda klubit, përcjell lajmi.net.

Messi kishte ndërprerë pushimet për t’u rikthyer në Barcelonë të enjten, për të pasur një takim me Koeman, i cili ka zënë vendin e Quique Setien.

Sipas mediet në Spanjë, Messi nuk i ka pëlqyer aspak rrjedha e informacionit nga takimi privat me Koeman.

Për Lionel Messin ka interesim nga Manchester City, Inter dhe PSG