Me stilin e veçatë, Kida përsëri merr vëmendjen!

Me stilin e veçatë, Kida përsëri merr vëmendjen!

Këngëtarja e njohur shqiptare Orhidea Latifi e njohur me emrin artistik Kida, njihet për talentin e saj në muzikë.

Ajo në të njejtën kohë shquhet për një stil unik dhe paraqitje të veçata, nëpër fotografitë që i publikon nëpër rrjetet sociale apo edhe në videoklipet e saj.

Së fundmi ajo edhe njëherë ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, duke u paraqitur mjaft unike në stilin e saj.

Kujtojmë që Kida është krijuese e shumë hiteve dhe është mjaft e pëlqyer nga publiku. /IndeksOnline/