Me bikini dhe në top formë/ Erjona Sulejmani ‘ndez’ rrjetin me foto ‘provokuese’

Me bikini dhe në top formë/ Erjona Sulejmani ‘ndez’ rrjetin me foto ‘provokuese’

 

 

Erjona Sulejmani më në formë se kurrë. Ish partnerja e futbollistit, Blerim Xhemaili, ka qënë tejet aktive me postime në ditët e fundit. Bukuroshja e njohur nuk e ka problem të ndajë me fansat disa foto të nxehta, të cilat më siguri i kanë pëlqyer shumë fansave.

Në 2 fotot e fundit mungon një përshkrim për imazhet përkatëse, teksa dëshiron që thjeshtë të bëjë një “Emoji”.

Sulejmani numëron 1074 postime në Instagram, sakaq preferon të ndjekë 518 persona dhe ka 308K followers. Më poshtë mund të shikoni 2 postimet e fundit të saj: