Connect with us

Majlinda shfaq trupin “çokollatë” dhe i mahniti të gjithë

Latest

Majlinda shfaq trupin “çokollatë” dhe i mahniti të gjithë

Majlinda Zeka posedon forma trupore përfekte, ku me ndihmën e palestërs ka arritur që të bije në sy gjithmonë për këto forma.

Veshjet rrinë shumë bukur në trupin e saj të tonifikuar, por edhe më bukur kur ajo shfaqet  në bekini.

Së fundmi, në lllgarinë e saj në Insatagram ka shpërndarë disa imazhe në bekini ngjyrë të zezë në të cilat duket mjaftë bukur.

Imazhet i shoqëroi me poza ashtu siç di vetëm ajo./kosovarja/

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.