Macja me “dy fytyra”, e cila ka fituar zemrat e të gjithëve(FOTO / VIDEO)

Macja me “dy fytyra”, e cila ka fituar zemrat e të gjithëve(FOTO / VIDEO)

Ne zakonisht qëndrojmë larg nga njerëzit me “dy fytyra”, por nuk ka asgjë më të bukur se një kotele me dy ngjyra.

Kohët e fundit, një fotografe profesioniste e kafshëve, Jean Michel Labat, zuri Narnia – një mace e lezetshme britanike të cilën e mori në shtëpinë e saj në Francë, dhe fotografitë e saj kanë bërë bujë në internet.

Ju sjellim më poshtë imazhet:

[the_ad id=”10827″]

VIDEO