“Ma sill pak atë karrigen të lutem”, Rudina Magjistari publikon videon dhe e thotë troç: Jo çdo gjë ndodh vetëm pas kuintave

“Ma sill pak atë karrigen të lutem”, Rudina Magjistari publikon videon dhe e thotë troç: Jo çdo gjë ndodh vetëm pas kuintave

Rudina Magjistari është një ndër moderatorët më spontane te televizioneve tona dhe mesa duket vitet e eksperiencës e kanë bërë që t’i menaxhojë më së miri edhe situatat e papritura gjatë transmetimit ‘live’.

Së fundi, moderatorja ka treguar se në studion e programit të saj nuk ndryshon shumë prapaskena, me atë që shfaqet para kamerave.

Rudina ka publikuar një video ku i duhet të ndërrojë karrigen, sepse nuk e kishte të rehatshme të parën, dhe gjithçka ndodhi aty spontanisht, pa ndonjë nevojë për të futur në transmetim bllokun e reklamave ndërkohë që moderatorja rehatohej.

“Ma sill pak atë karrigen të lutem. Dua të ndërroj pak këtë stolin se nuk e kam të rehatshëm”, – tha Rudina Magjistari gjatë programit të saj.

Moderatorja na tregon se për të është shumë e rëndësishme të jetë komode gjatë një bisede, dhe gjëra të tilla nuk përbëjnë asnjë problem për të!

“Aq e rëndësishme është të jesh komod gjatë një bisede, saqë s’përbën asnjë problem të kërkosh të të ndërrojne stolin live Jo çdo gjë ndodh vetëm pas kuintave, të dashur miq”, – shkruan Rudina.

VIDEO:

The post “Ma sill pak atë karrigen të lutem”, Rudina Magjistari publikon videon dhe e thotë troç: Jo çdo gjë ndodh vetëm pas kuintave appeared first on Lajme.al.