Luana Vjollca poston foton SEKSI, shihni çfarë i thotë Rashel Kolaneci [FOTO]

Luana Vjollca poston foton SEKSI, shihni çfarë i thotë Rashel Kolaneci [FOTO]

Ja marrëdhënia mes dy vajzave seksi… mbizotëron xhelozia apo dashuria?!
Nuk duhet fshehur e vërteta se këto vajza janë shumë të bukura dhe të suksesshme në të njëjtën kohë por gjithashtu pak të “paragjykuara” nga shumë dhe kjo vetëm sepse janë seksi. Por puna e tyre e ka treguar se nuk janë vetëm të tilla por janë edhe shumë të përkushtuara. Këtë herë ka qenë Luana ajo që ka postuar në faqen e saj personale në Instagram një foto ku shihet më të vërtet provokuese dhe HOT. Në të njëjtim mendim ka qenë edhe Rashel Kolaneci, e cila i shkruan nëpermjet një komenti se moderatorja po shkëlqen. Më pas edhe Luana ia ka kthyer duke e quajtur dashuri, per me shume kliko ne reklam dhe video./intv.al/