Luana Vjollca e quan veten ‘luaneshë’ në pozat e nxehta nga ballkoni

Luana Vjollca e quan veten ‘luaneshë’ në pozat e nxehta nga ballkoni

Luana Vjollca po.zon në rrobat e fjetjes, teksa han mëngjesin.

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, duket tejet joshëse në fotot e fundit të postuara.

E veshur shkurt ajo ka treguar format tru.pore ndërsa pranë njërit postim e ka quajtur veten ”luaneshë”.

“Rrëshqitni majtas për të parë luaneshën”, shkruan në postimin e saj.

Ndërsa pranë fotografisë tjetër ku shihet duke po.zuar pranë një luleje, këngëtarja i ka ftuar ndjekësit që ka zgjedhin lulen e preferuar.

“Zgjidhni Lulen e preferuar”, ka shkruar ajo.