Luana Vjollca dëshmon se e ka trupin e fortë edhe pa photoshop

Luana Vjollca dëshmon se e ka trupin e fortë edhe pa photoshop

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtyypur mbi (Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Luana Vjollca u shfaq tejet provokuese në videon e fundit.

Moderatorja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, pozon shpesh joshëse, sidomos gjatë verës nga pushimet në bìkinì.

Shpesh herë është akuzuar për fotoshop pasi format e saj, i dilnin superseksi edhe në fotot që publikonte.

Tani ajo ka vendosur t’ua mbyll gojën të gjithëve me një video ku shfaqet në bìkìnì dhe duket tejet tërheqëse.

Këngëtarja video e publikoi pasi erdhi fillimisht me një foto provokuese me të njëjtat bìkìnì.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ICONSTYLE (@iconstyle_al) on