“Lu.fta e shqiptarit ka burrëri, nuk me rremi me gra dhe fëmijë”, tifozët e Tiranës mesazh “thu.mbues” serbëve

“Lu.fta e shqiptarit ka burrëri, nuk me rremi me gra dhe fëmijë”, tifozët e Tiranës mesazh “thu.mbues” serbëve

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtyypur mbi (Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Shkrimi në banderolë ishte një “kunjë” për serbët dhe luftën që ata zhvilluan në Kosovë, ku nuk kursyen në mas.akra as fëmijët dhe gratë

TIRANË-Vetëm pak orë na ndajnë nga ndeshja mes Tiranës dhe Crvena Zvezdës për turin e dytë kualifikues të Champions League. Dihet që kjo ndeshje ka një ndjeshmëri të lartë, jo vetëm për tifozët e Tiranës por edhe për shqiptarët pasi përballen me një klub serb. Pas shumë banderolave të shpalosura nga tifozët bardheblu, këtë herë grupimi “Capital Crew”, ka publikuar një baner në qendër të Tiranës. ”.

Shkrimi në banderolë ishte një “kunjë” për serbët dhe lu.ftën që ata zhvilluan në Kosovë, ku nuk kursyen në mas.akra as fëmijët dhe gratë. “Lu.fta e Shqiptarit ka burreri, ne nuk meremi me gra dhe femijë. KOSOVA ZEMRA E SHQIPNIS”, ishin fjalët e përzgjedhura nga “Capital Crew.

Kështu, edhe pse të detyruar të qëndrojnë jashtë stadiumit, tifozët e Tiranës kanë ditur t’i japin mbështetje klubit të tyrendërsa kanë mundur të japin edhe mesazhet e tyre karshi kundërshtarit.