Linda Morina bëhet nuse, sa bukur i rri velloja (FOTO)

Linda Morina bëhet nuse, sa bukur i rri velloja (FOTO)

Linda Morina si të gjithë vajzat tjera e ka ëndërr ditën e martesës dhe vellon e bardhë, prandaj edhe është në pritje të asaj ditë.

Por Linda nga kurioziteti i madh se si do të duket për martesë, ka provuar edhe një vello dhe frizurë të nuseve, përcjell ORAinfo.

E për këtë look ajo ka dashur të dijë edhe mendimin e fansave të saj duke e publikuar foton ku shihet si nuse.
Për më shumë shikoni Lindën se si do të duket si një nuse!