Linda Halimi tërheq vëmendjen me videon e fundit

Linda Halimi tërheq vëmendjen me videon e fundit

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtyypur mbi (Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Linda Halimi ka provokuar rëndë ndjekësit e saj.

Këngëtarja e njohur, Linda Halimi, padyshim se është shembulli më i mirë që format mund të arrish ti ndryshosh.

I madh ka qenë mundi me dieta e ushtrime mirëpo tash që ka arritur rezultatin e pëlqyer vazhdon ushtrimet dhe nuk e ka ndërmend të ndalet.

Këngëtarja shqiptare e cila jeton dhe vepron në SHBA atje ku edhe është e martuar, së fundmi e ka rrëmbyer vëmendjen me një video të publikuar në Instagram.

Ajo shfaqet tërheqëse ndërsa shihet e veshur me të brendshme.