LAJM I FUNDIT/ Ndihen sërish lëkundje tërmeti në Shqipëri

LAJM I FUNDIT/ Ndihen sërish lëkundje tërmeti në Shqipëri

Një lëkundje tërmeti është ndier para pak çastesh në vendin tonë.

EMSC raporton se ai ka pasur një magnitudë 5.3 Rihter dhe lëkundjet janë ndier edhe në Kosovë dhe Malin e Zi.

Nuk dihet ende epiqendra e tij.

Lajm në përditësim…