Connect with us

Ky është Vladimir Beqiraj që i mori jetën gruas, nënë të tre fëmijëve

Latest

Ky është Vladimir Beqiraj që i mori jetën gruas, nënë të tre fëmijëve

Personi që shihni në foto është Vladimir Beqiraj 51 vjeç.

Ai dhu noi b rutalisht e më pas ma sakroi me thikë bashkëshorten e tij 41 vjeçe nënë të tre fëmijëve, dy prej të cilëve të mitur.

51-vjeçari dyshohet se ka a buzuar siste matikisht me vikti mën, për pasojë, disa muaj më parë 41-vjeçarja e ka denoncuar në polici për rra hje.

Megjithatë, gruaja fatkeqe ishte e bindur se burri i saj i larguar e kishte kapërcyer xhelozinë patologjike që kishte për të dhe kështu 41-vjeçarja e priti në shtëpi.

E gjithë kjo deri dje, kur u kthye m akthi për nënën e ndjerë. Gjatë një debati që çifti ka pasur, 51-vjeçari ka humbur kontrollin, ka rrahur rëndë 41-vjeçarin dhe ajo e ka denoncuar sërish.

Pak orë më vonë ajo u gjet e pajetë nga th ika që mbante 51-vjeçari, me të cilën ai arriti ta go diste dy herë në qafë dhe në gjoks.

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.