Kush e sheh Elitën në këtë video do e lënë mendtë pas saj

Kush e sheh Elitën në këtë video do e lënë mendtë pas saj

Elita Rudi moderatorja e njohur kosovare po vazhdon të pëlqehet nga një masë e gjerë edhe pse ka kohë që është larg botës televizive.

Që kur u shfaq për herë të parë në emisionin e saj ‘Express Rozë’ arriti të bëjë shumë kë për vete.

Kjo falë bukurisë e sharmit që posedon e që e kanë bërë njëkohësisht edhe si femrën më të ndjekur në instagram.

Ajo është e martuar me reperin e njohur Gjikon, të cilët janë prindër të një djali të quajtur Zëri.

Ani pse është nënë Elita ka ruajtur format e hershme trupore.

Së fundmi, bukuroshja na sjellë një video në veture, por paraqitja e saj do iu lë pa mendë.

Sa e bukur dhe e këndshme kjo Elita./Kosovarja/