Kurti takohet me Shpend Ahmetin

Kurti takohet me Shpend Ahmetin

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti dhe kryeministri në detyrë i Republikës së Kosovës, Albin Kurti janë duke zhvilluar një takim prapa dyerve të mbyllura për media.

Ky takim vjen pas një kohe të gjatë mes tyre, derisa po mbahet në objektin e Komunës së Prishtinës.

Kurti është i shoqëruar edhe nga ministri në detytë i Shëndetësisë, Arben Vitia dhe zëdhënësi i qeverisë, Përparim Kryeziu.

Kurti dhe Ahmeti pas takimit, pritet të prononcohen edhe për media./Indeksonline

Pas shumë kohësh, takohen Albin Kurti e Shpend Ahmeti

Gepostet von IndeksOnline am Donnerstag, 28. Mai 2020