Kuman telefonon sulmuesin e Barcelonës, i tregon që nuk e ka në planet e tij

Kuman telefonon sulmuesin e Barcelonës, i tregon që nuk e ka në planet e tij

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtyypur mbi (Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Kuman telefonon sulmuesin e Barcelonës, i tregon që nuk e ka në planet e tij.Luis Suarez nuk do jetë në planet e trajnerit të ri, Ronald Kuman për sezonin e ardhshëm. Këtë e ka konfirmuar “RAC 1” që zbulon se Kuman e ka telefonuar sulmuesin uruguajan dhe i ka thënë që nuk e ka në planet e tij.Suarez ka kontratë edhe një vit me Barcelonën, por mesa duket do largohet më përpara. Suarez është edhe shoku i ngushtë i Mesit dhe nuk dihet si do ndikojë kjo në të ardhmen e argjentinasit.