Kujdes me shëndetin tuaj .Do keni ngateresa te medha  në… ! Meri paralajmëron disa shenja horoskopi

Kujdes me shëndetin tuaj .Do keni ngateresa te medha në… ! Meri paralajmëron disa shenja horoskopi

Dashi

Sot Merkuri i kundert ne Ujor ju zhvendos ne nje pozicion ku do rishikoni me mire qellimet dhe mardheniet ne shoqeri. Disa sqarime ne aspektin erotik fillojne dhe marrin me shume rendesi.

Demi
Rikthehen pengesat dhe veshtiresite ne lidhje me punen dhe karrieren. Do anulohet nje vendim qe ju te merni nje pozicion pune te rendesisshem.

Binjaket
Ligjerisht do keni probleme dhe ngateresa. Nje ceshtje ekonomike mund te kthehet ne nje ngaterrese te papritur per ju. Nje takim apo sqarim ne jeten erotike do behet pothuaj i pamundur dhe shume i ngaterruar.

Gaforrja
Rikthehen problemet jo vetem ne marredhniet e rendesishme qe keni por edhe ne ceshtjet ekonomike. Shume anulime, ngaterresa dhe kthime mbrapa do ndodhin ne kete periudhe.

Luani
Paqartesi ne cift dhe ngaterresa ne lidhje me punen dhe bashkepuntoret. Kujdes nga ceshtjet ekonomike te vonuara ne lidhje me punen. Kujdes shendetin.

Virgjeresha
Nje rivleresim i kushteve te punes do beje qe te doni disa regullime te rendesishme qe nuk kane ndodhur. Kujdes nga ngaterresat dhe debatete me ata qe punoni. Ne dashuri ka pak ngadalesi.

Peshorja
Nje projekt juaji do kthehet per t’u analizuar dhe rregulluar akoma me shume. Nje mesazh qe keni dhene apo do jepni dhe nje pergjigje qe prisni do vonoj dhe nuk do jete e pranueshme per ju.

Akrepi
Ceshtje familjare kthehen per regullim. Nje ceshtje shtepie apo riorganizimi ne lidhje me nje ndryshim apo nje zhvendosje do dale si prioritet. Njerez te dashur nga e kaluara ju rikthehen.

Shigjetari
Nje bllokim ekonomik apo ngadalesim ju kthehet ne bllokim idesh dhe paqartesi ne lidhje me planet dhe qellimet. Ju duket sikur disa projekte do kthehen mbrapsht ose do rregullohen nje here e mire.

Bricjapi
Duhet te mendoheni mire para se te merrni nje vendim ne jeten personale pasi Aferdita e kundert ne shenjen tuaj nuk toleron gabime dhe nxitime. Kujdes ne ceshtjet ekonomike.

Ujori
Te gjitha jane mbledhur bashke. Si nje ceshtje personale qe duket pa zhvillim dhe nuk sjell as clirimin tuaj shpirteror dhe ekonomik ashtu edhe nje pengese qe duhet ta zgjidhni ne vendimet personale.

Peshqit
Per ju kthimi i Merkurit te kundert ne Ujor ju rikthen friken dhe pasigurite ne lidhje me punen apo gabimet qe mund te keni bere me disa levizje apo paqartesi ne kryerjen e disa levizjeve. Kujdes me shendetin, rikthehen probleme nga e kaluara.