Koeman ka zgjedhur tri super transferime, po krihet një Barcelonë e re

Koeman ka zgjedhur tri super transferime, po krihet një Barcelonë e re

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtyypur mbi (Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Koeman ka zgjedhur tri super transferime, po krihet një Barcelonë e re.Po krijohet një Barcelonë e re – Koeman ka zgjedhur tri transferime.Katalanët kanë mbyllur sezonin pa asnjë trofe të fituar, për herë të parë që nga viti 2012. Ata u eliminuan nga Liga e Kampionëve, duke u mposhtur 8:2 nga Bayern Munich në çerekfinale.

E gjitha kjo, i ka kushtuar me punë trajnerit Quique Setien, i cili është shkarkuar, dhe në vend të tij është emëruar Ronald Koeman.Ardhja e holandezit, do të sjellë ndryshime të mëdha në skuadër, ku do të ketë shumë largime, dhe në mesin e tyre do të jetë edhe Luis Suarez.Kur bëhet fjalë te prurjet, në Spanjë raportohet se Koeman po kërkon Lautaro Martinez, Eric Garcia dhe Jose Gaya.