Kjo Histori Do Tju Bëj Me Lotë Ja Pse…Mos Qofsh Invalide,babi Nuk Me Ka Dashur Kurre,vëllau Me Nencmon Para Gruas Se Vet Dhe Me Perqesh - Lajme-Javore
error: Kujdes: Ndalohet kopjimi i materialit. !!