Kjo fotografi tregon raportin mes Sasës dhe Xhesikës në jetën reale

Kjo fotografi tregon raportin mes Sasës dhe Xhesikës në jetën reale

Adriana Matoshi dhe Arta Nitaj janë dy aktore shumë të dashura për publikun.

Ato i njohim si Sasa dhe Xhesika në serialin vendor “O sa mirë”, në të cilin janë rivale, shkruan lajmi. Në jetën e përditshme, Sasa dhe Xhesika janë mike shumë të mira dhe këtë gjë e tregojnë mirë edhe imazhet që postojnë kohë pas kohe në rrjete sociale. Së fundi, ishte Arta ajo e cila ka postuar një fotografi në Insa-Story ku shfaqet përkrah Sasës

Që të dyja dukej se po relaksoheshin pas xhirimeve për serial dhe në të njëjtën kohë tregon shoqërinë e mirë mes tyre.