Kështu nuk e keni parë më parë Grida Dumën, ajo publikon fotot nga pushimet: Dhuratë për…

Kështu nuk e keni parë më parë Grida Dumën, ajo publikon fotot nga pushimet: Dhuratë për…

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtyypur mbi (Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Kur bëhet fjale për njerëz të njohur të politikës të gjithë jemi kurioz ti shohim të “zhveshur” nga kostumi serioz.

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma ka publikuar një fotografi nga pushimet në profilin e saj në Instagram. Edhe ajo ka zgjedhur detin për të kaluar pushimet këtë verë.

Në fotografi shfaqet e veshur me një kostum plazhi të zi, ndërsa nuk ka lënë pas dore pak grim. Ajo ka zgjedhur ta postojë imazhin duke e shoqëruar me një mesazh filozofik.

“Zgjimi” nga rutina e “përtacisë” fizike, që sjell edhe mpakje mendore, është dhuratë për veten! Deti, noti dhe zhytja janë zgjedhja ime e parë, e kjo vjen si gati refleks i njeriut që rritet me detin e nuk di dot ndryshe” – shkruan ish-deputetja e PD-së.

In Peter Pan’s trap, Grida Duma has a strong message against …

A jeton në luks ish-deputetja? Grida Duma jep përgjigjen – Ndryshe