Këngëtares shqiptare i hy hajni në dyqan për të vjedhur, e publikon videon

Këngëtares shqiptare i hy hajni në dyqan për të vjedhur, e publikon videon

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtyypur mbi (Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Një situatë aspak e këndshme ka ndodhur në dyqanin e këngëtares së njohur Rozana Radi.

Një adoleshent është futur në ambientet e dyqanit të saj, duke shkuar menjëherë te kasa ku ka marrë një shumë të hollash.

Ka qenë vetë Rozana, ajo e cila ka shpërndarë videon (kliko këtu) e kapur nga kamerat e sigurisë në rrjetin e saj social Instagram.

“Të gjithë duart lart! Këto që vodhi i ka pas me i prish te Folie, kurse 1 mijë lekshin e donte për fat.

Ndërkohë në story keni po te njëjtin sot duke vjedhur në një butik tjetër.

Ka kohë të sjelli paratë që ka vjedhur, në të kundërt e dimë se kush është dhe se kush janë ata që i nxjerrin të vjedhin.

Mendojeni mirë”, shkruan Rozana bashkëngjitur postimit të saj.

Shiko Videon: