Jam Bjonde Dhe Jetoj Në Angli, Por I Pëlqej Mashkujt Zeshkana

Jam Bjonde Dhe Jetoj Në Angli, Por I Pëlqej Mashkujt Zeshkana

Pershendetje per krejt ata qe flasin shqip dhe jane shqiptar. Une jetoj prej shume viteve ne Angli dhe ende jam becare, jo qe nuk kam pasur oferta, por nuk kam pasur fat ne dashuri. Aty ku shkruan sp0-ns0red aty brenda i keni te gjitha shenimet,kush don bisedoj dhe ta fillojm jeten nga e para . Nuk mendoj se mund te gjej ndonje mashkull qe do te jem e para ne jeten e tij, por deshiroj ta gjej nje mashkull qe te jem e fundit ne zemren e tij pasi qe tradhtiat nuk me pelqejn dhe kam deshir qe burrin tim mos ta ndaj me askend. Me siguri ju intereson se a kam pasur nje te dashur me heret dhe une ju them qe kam pasur por qe jemi ndare ta dashuria nuk shkon me zor, por vetem me qejf.LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE MERR KON.TAKTIN E KESAJ BUKUROSHE

Une jetoj dhe punoj ketu ne Angli dhe nuk mendoj ta leshoj kete vend ndonje here, por deshira ime eshte te jetoj e lumtur me nje shqiptar e jo me Arab apo asi nga Afrika. Dhe te gjithe ju meshkuj zeshkana qe jeni te interesuar Une ketu po ju sjell disa foto te mija dhe adr esen time time me gjithe mundesi, me shkruani ne privat..Vazhd0 lidhjen po deshe ti duke kaluar në Linkun Blu më P0shtë janshenimet dhe informatat me nr tel dhe merr Pamjet E PL0TA: LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE MERR KON.TAKTIN E KESAJ BUKUROSHE