Jam 40 Vjec Beqare.Ju Lutem Dua Nje Keshille.Dua Dhe Une Te Kem Nje Lidhje.Me Ndihmoni - Lajme-Javore
error: Kujdes: Ndalohet kopjimi i materialit. !!