Ja si reagon qeni ndaj pronarit që kishte dy vite pa e parë

Ja si reagon qeni ndaj pronarit që kishte dy vite pa e parë

Qeni është një kafshë që shpesh është shumë i lidhur me personin që i qëndron me afër dhe nëse ai largohet ai e ndjen largësinë e tij.

I tillë është dhe malli i këtij qeni, i cili e sheh pronarin e tij pas dy vitesh.

Nathan Back bllokohet nga qeni i familjes, me të cilin nuk ishte parë për dy vite, sepse kishte qenë në një mision në Rusi.

Djaloshin 21-vjeçar qeni Bailey e lëpin dhe në raste edhe e godet në fytyrë, duke mos e lënë që të takohet me familjarët.

Kafshën që ai e kishte marrë të porsalindur, e kishte rritur në shtëpinë e tij në Utah të ShBA-ve, e pas largimit për qenin ishin kujdesur prindërit e Nathanit./InfoKosova/

Shiko Videon: