Ishte vetëm me vëllanë dhe kushërin në shtëpi, vogëlushja shqiptare bie nga kati i tretë

Ishte vetëm me vëllanë dhe kushërin në shtëpi, vogëlushja shqiptare bie nga kati i tretë

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtyypur mbi (Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Një vajzë shqiptare tre vjeçare ka rënë nga kati i tretë i ndërtesës ku jetonte, ndërsa ishte në shtëpi vetëm me vëllain e saj 5 vjeçar dhe një kushëri 13 vjeçar.
Vogëlushja ishte në katin e tretë të një ndërtese në Sestri Levante (Xhenova) dhe ra nga një lartësi prej 10 metrash për tu transferuar me urg jencë me anë të një helikopteri në spitalin Gaslini.Sh typ haps!ren me posht per la.jm!n e plot

Mjekët i dhanë ndihmën e parë dhe vajza filloi përsëri të marrë frymë. Karabinierët sqaruan se tre fëmijët kishin mbetur vetëm pasi tezja e tyre ishte larguar pasi do të dilte në një komision.