Connect with us

Ilda Bejleri tregon barkun e rrumbullakosur për herë të parë

Latest

Ilda Bejleri tregon barkun e rrumbullakosur për herë të parë

Moderatorja e njohur Ilda Bejleri ka konfirmuar shtatzëninë duke postuar sot foton e parë me barkun e rrumbullakosur.

Ilda ka ripostuar një foto ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur, e rrethuar nga mikeshat e saj.

Kjo është hera e parë që moderatorja poston foto ku shfaq barkun e rrumbullakosur.

Në qershor ajo postoi një foto nga pushimet ku ishte përpjekur mos të nxirte në pah barkun dhe shkruante se po pinte thjesht një limonatë, gjë që u kuptua si konfirmim i shtatzënisë.

Shiko foton:

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.