Ikardi “thumbon” Interin: Kalimi tek PSG vendimi më i mirë i jetës time

Ikardi “thumbon” Interin: Kalimi tek PSG vendimi më i mirë i jetës time

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtyypur mbi (Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Ikardi “thumbon” Interin: Kalimi tek PSG vendimi më i mirë i jetës time.Mauro Ikardi nuk u nda mirë me Interin. Sulmuesit argjentinas i’u hoq shiriti i kapitenit dhe drejtuesit zikaltër e larguan nga skuadra. Ikardi u shit tek PSG, ku arriti finalen e Championsit me ekipin francez.

Së fundmi argjentinasi ka vendosur të “thumbojë” disi Interin me postimin e fundit në “Instagram”. Ikardi ka postuar një foto të të gjithë ekipit të PSG-së, ku ndër të tjera thotë që kalimi tek skuadra franceze ishte vendimi më i mirë në jetën e tij. “Një vit më parë më është dashur të marr vendimin për të ndryshuar. Sot një vit më vonë jemi këtu, me kokat tona lart për atë që kemi bërë, atë që kemi formuar dhe atë që do të vazhdojmë të ndërtojmë tani e tutje.

Nuk kam fjalë për t’ju falënderuar për gjithë dashurinë që më keni dhënë. Vendimi më i mirë i jetës sime”, shkruan Ikardi në postimin e tij.