“Ia kisha fal burrit tr adhtinë me ty”, Roza Lati i kthehet vajzës: Ma nxirr ta shoh (FOTO)

“Ia kisha fal burrit tr adhtinë me ty”, Roza Lati i kthehet vajzës: Ma nxirr ta shoh (FOTO)

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtyypur mbi (Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

A

Moderatorja Roza Lati ka publikuar bisedën me një ndjekëse në rrjetin social Instagram, ku flitet pë tr adhtinë. Ishte vetë ndjekësja që i shkroi se do ia falte bashkëshortit nëse do kishte mësuar që e ka tra dhtuar me Rozën.

“Unë ia kisha fal burrit tr adhtinë vec po të më tr adhtonte me ty. Të kam shumë qejf, je shumë e mirë, ti më rrezaton mirësi”, i shkroi ndjekësja.

Nuk mungoi reagimi i vetë moderatores, e cila qeshi dhe i shkroi “Ma trego njëherë burrin meqë qekam e falme”. Mesa duket biseda e tyre ka vijuar ende pasi Roza zbulon që emri i partnerit të ndjekëses është Fredi.