Connect with us

I madhi Zef Deda feston 72-vjetorin, nuk kishte si të mungonte urimi i Julit

Latest

I madhi Zef Deda feston 72-vjetorin, nuk kishte si të mungonte urimi i Julit

Aktori i mirënjohur Zef Deda ditën e sotme feston ditëlindjen e 72-të. E sigurisht në këtë ditë të rëndësishme për të nuk kishte si të mungonte dhe urimi i djalit të tij, Jul Deda.

Përmes një postimi në rrjetet sociale Juli ka uruar të atin me fjalët më të bukura.

“E gezofsh diten e lindjes Artisti i shtepise sone. U befsh sa te doje e bardha zemer. Te du fort Babo..! Ahh, se mos harroj, ke te fala nga te gjithe dashamiresit e tu, qe une takoj perdite ne rruge dhe me thone “mi bej shume te fala te madhit Zef, se jemi rrit me humorin e tij”.

Edhe 100 Zefinjo, te perqafoj…”, shkruan Juli krah fotos me të atin me të cilin ka një marrëdhënie mjaft të fortë dhe asnjëherë nuk ka nguruar ta tregojë.

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.